Reklama na ekranach LED

W świecie przepełnionym reklamą należy szukać nowych, efektywnych sposobów prezentacji wizerunku firmy, czy produktu. Reklama wizualna na wielkoformatowym telebimie LED jest skuteczniejsza od ulotek, czy ogłoszeń prasowych.

Porównuje się ją do reklamy telewizyjnej, z tą jednak różnicą, że napotykając blok reklamowy w TV zmieniamy kanał, natomiast stojąc na zatłoczonym skrzyżowaniu mimo woli zwracamy uwagę na kolorowe i dynamiczne spoty reklamowe. To właśnie dynamika obrazu stanowi największy atut telebimu i sprawia, że pozostaje on bezkonkurencyjny na rynku reklamy outdoorowej. Badania wykazują, że obraz ruchomy jest średnio dziesięciokrotnie częściej spostrzegany i lepiej zapamiętywany przez oko ludzkie. Wizualna, elektroniczna komunikacja to aktualnie obowiązujący trend w przekazywaniu treści reklamowych, promocyjnych i informacyjnych. Ekrany LED są najnowocześniejszą outdoorową formą projekcji obrazu wizyjnego z powodzeniem stosowana na całym świecie do komunikacji z klientem.

Cechy reklamy emitowanej na telebimach:

  • wyróżnia się z otoczenia, dzięki ruchomemu obrazowi
  • skupia uwagę potencjalnych klientów
  • charakteryzuje się swobodą formy, od tekstu przez animację komputerową po obraz telewizyjny
  • daje nieograniczone możliwości szybkiej aktualizacji i modyfikacji przekazu
  • pozwala przekazać w krótkim czasie dużą ilość informacji

Wszystko to sprawia, że reklama interaktywna realizowana w ramach outdooru cyfrowego cieszy się rosnącą popularnością wśród reklamodawców. Reklama na ekranach LED stanowi skuteczne rozwiązanie zarówno dla kampanii ogólnopolskich, jak i prowadzonych lokalnie. Firma JPM System proponuje Państwu realizację kampanii promocyjnych z wykorzystaniem sieci telebimów zlokalizowanych w województwie kujawsko-pomorskim. W ramach współpracy z partnerami biznesowymi i na życzenie Klienta, możemy zaprojektować kampanię reklamową w skali ogólnopolskiej. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zakres kampanii dostosowujemy do wymagań reklamodawcy i celów reklamowych stawianych do realizacji.

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować cele.